1 Temmuz 2013, Jeff

Adına aldanmayın: Rislone Süper Konsantre Yakıt Enjektör Temizleyici, bir motorun yakıt enjektörlerini temizlemekten çok daha fazlasını yapar. Düzenli olarak kullanıldığında, süper konsantre katkı maddesi, gürültülü enjektörleri ve yakıt pompalarını susturur, bozuk rölantiyi yumuşatır, zor çalıştırmaları ortadan kaldırır, gücü artırır ve tüm yakıt sistemini yağlar. Ayrıca, Süper Konsantre Yakıt Enjektör Temizleyici, motor ömrünü uzatan Rislone'un tescilli Üst Silindir Yağını içerir.

Rislone geliştirme başkan yardımcısı Clay Parks, "Bu tek ürün, silindirleri, segmanları, pistonları, valfleri ve kılavuzları yağladığı motorda çalışmaya başlamadan önce eksiksiz bir yakıt sistemi ayarı sağlıyor" diyor. “Rislone Süper Konsantre Yakıt Enjektör Temizleyici, ürettiğimiz en çok amaçlı ürünlerden biridir.”

Avantajlar, Yakıt Enjektör Temizleyici'nin pas ve korozyonu önlemeye yardımcı olduğu yakıt deposunda başlar. Kurşunsuz benzin, esnek yakıt, E10, E15, E85, ultra düşük kükürtlü dizel ve diğer biyolojik karışımlar dahil olmak üzere modern yakıtlarla uyumludur.

Yakıt Enjektör Temizleyici, yakıt hatlarını ve yakıt pompasını yağlar ve sessiz çalışmayı sağlar. Daha sonra enjektörlerden geçerek zamk ve vernik gibi tortuları ortadan kaldırır.

Parks, "Enjektörler ancak temiz olduklarında verimli çalışabilirler" diyor. “Karbon birikmesi ön ateşlemeye, güç kaybına, yanmış supaplara ve hatta bozuk segmanlara neden olabilir. Müşterilerinizin araçlarında, vuruntu sesi veya duraksama varsa, bir şişe Rislone Yakıt Enjektör Temizleyici onları hızla tekrar yola döndürebilir. Hiçbir şey yolunda gitmemiş gibi görünse bile bu ürün, aracın kilometre performansını iyileştirebilir ve zamanla aşınmayı azaltabilir."

Yakıt Enjektör Temizleyici'de bulunan Üst Silindir Yağlayıcı, modern yakıtlardaki yağlama eksikliğini gidermek için Rislone tarafından geliştirilmiştir. Bu, silindirlerin içinde karbonun yapışmasını önleyen koruyucu bir bariyer oluşturur. Tortu oluşturmak yerine karbon yakılır ve egzozla birlikte dışarı çıkar.

Rislone Süper Konsantre Yakıt Enjektör Temizleyici, Rislone'un yeni EZ NozzleTM/MC şişesinde paketlendiğinden, kapaksız veya tıkalı yakıt sistemlerine sahip olanlar da dahil olmak üzere tüm araçlarda kullanılabilir. Yerleşik bir akış supapı, kullanıcıların şişeyi herhangi bir doldurma ağzına, doğru şekilde yerleştirmek için zamana sahip olmalarını sağlamak için dökmeyi geciktirir. Kapaksız veya tıkanmış bir yakıt deposuna takıldığında, patent başvurusu yapılmış Rislone EZ Nozzle, yakıt sistemi güvenlik kapısını açar ve katkı maddesinin sorunsuz bir şekilde akmasını sağlar. Rislone süper konsantre katkı maddeleri, yardımcı ekipmana ihtiyaç duymadan doğrudan kapaksız yakıt sistemlerine kolayca monte edilebilen piyasadaki tek üründür.

Tüm Rislone ürünleri gibi Rislone Süper Konsantre Yakıt Enjektör Temizleyici'de Kuzey Amerika'da üretilmiştir. Yakıt enjeksiyonlu, turbo, direkt enjeksiyonlu ve karbüratörlü tüm motorlarda çalışır. Kullanıcılar sadece tüm şişeyi yakıt deposuna boşaltır; 177 mL'lik bir şişe Yakıt Enjektörü Temizleyici, 76 litre yakıtı temizler.

Yorum yap

Tüm yorumlar yayınlanmadan önce denetlenir

İlgili Ürünler

Nano Prime™ Motor Performans Arttırıcı
Nano Prime™ Motor Performans Arttırıcı
970TL (KDV Dahil)
Ürün Kodu: 44104