• Rislone Motor Yenileyici kullandıktan sonra yağımı temizlemeli miyim?

Hayır, Rislone Motor Yenileyici, maksimum performans için yağ değişiminin ömrü boyunca, karterde güvenle bırakılacak şekilde formüle edilmiştir. Bu bir motor temizlemesi değildir ve boşaltma gerektirmez.

  • Rislone Motor Yenileyici sentetik yağda çalışır mı?

Evet, Rislone geleneksel, yüksek kilometre ve sentetik dahil tüm petrol bazlı motor yağları ile çalışır. Rislone ayrıca PTFE bazlı motor işlemleriyle kullanım için güvenlidir ve PTFE kaplamasını değiştirmez.

  • Rislone Motor Yenileyici nasıl çalışır?

Rislone Motor Yenileyici, yağ kanallarını tıkamadan iç metal parçalardaki zararlı vernik, çamur ve zamk birikintilerini kademeli olarak çözer ve temizler. Motorların içindeki bu birikintiler toleransları, yapışkan supapları ve halkaları değiştirebilir, gürültülü supaplara ve kaldırıcılara, yağ süzgeçlerine ve yağ kanallarına neden olabilir. Rislone Motor Yenileyici'nin uygun aralıklarla yağ ve filtre değiştirilerek düzenli kullanımı, bu tür birikintileri minimumda tutacaktır.

  • Ne kadar Rislone Motor Yenileyici kullanmalıyım?

Bir şişe 44102 Rislone Motor Yenileyici 500 mL, 4 ila 6 litre yağ kapasitesi için tasarlanmıştır. Bu ürünü, yağ değişimleri arasında da kullanabilirsiniz.

  • Rislone Motor Yenileyici yeni aracım için güvenli midir?

Evet, Rislone Motor Yenileyici, mevcut motor yağlarının kayganlaştırma ve koruyucu yeteneklerinin yanı sıra uzun vadeli temizlik ve birikinti kontrolü sağlamak için üstün bir iş çıkaran, ek nüfuz etme özelliklerine sahiptir. Rislone Motor Yenileyici'nin kullanılması yeni araç garantinizi geçersiz kılmaz.

  • Rislone Motor Yenileyici'nin çalışmaya başlaması ne kadar sürer?

Rislone Motor Yenileyici, aracınızı sürmeye başladığınız dakika çalışmaya başlayarak, motorunuzdaki zararlı zamk, çamur ve birikintileri gidermeye yardımcı olur.

  • Rislone Motor Yenileyici'yi yanlışlıkla benzin depoma ekledim, ne yapmalıyım?

Rislone Motor Yenileyici, sadece motor karterine eklenmek üzere tasarlanmıştır. Ürün, benzin deposuna eklendiyse, depo profesyonel bir tamirci tarafından çıkarılmalı ve temizlenmelidir.