• Bu ürün, farklı sistem türlerinde nasıl çalışabilir?

Bunun nedeni; 325 mL konsantre ürünün, %100 sızıntıyı durdurması ve taşıyıcı sıvı olmamasıdır. Dolayısıyla bu ürün; herhangi bir aracın, Motor Yağı, Şanzıman Sıvısı ve Hidrolik Direksiyon Sıvıları ile uyumlu olmasını sağlar.

  • Rislone Çok Amaçlı Sızıntı ve Kaçak Onarıcı nasıl çalışır?

Yıllar ve kilometreler sonra, contalar kuruma ve küçülme eğilimindedir. Rislone, bu contaları yeniden canlandırır ve tekrar yumuşak ve esnek hale getirir.

  • Ne kadar Rislone Çok Amaçlı Sızıntı ve Kaçak Onarıcı kullanmalıyım?

325 mL'lik bir şişe, bir motor yağı, şanzıman sıvısı veya hidrolik direksiyon sıvısı sisteminin sızıntısını onaracaktır. Sızıntı sistemi rezervuarına tüm Çok Amaçlı Sızıntı ve Kaçak Onarıcı şişesini ekleyin.

  • İlk uygulama sızıntıyı tamamen durdurmazsa bir şişe daha ürün ekleyebilir miyim?

Evet, durdurulması zor sızıntılar için ikinci bir uygulama yapabilirsiniz. İkinci bir uygulamadan sonra sızıntılar hala devam ederse, mekanik müdahale gerekebilir.

  • Gerekli miktardan fazla ürün kullanırsam, daha hızlı yada daha iyi çalışır mı?

Hayır, ürünümüzü önerilen doz miktarında en iyi şekilde çalışacak şekilde formüle ettik.

  • Rislone Çok Amaçlı Sızıntı ve Kaçak Onarıcı'nın çalışmaya başlaması ne kadar sürer?

Rislone Çok Amaçlı Sızıntı ve Kaçak Onarıcı, aracınıza uyguladığınız ve sürmeye başladığınız dakika çalışmaya başlar. Sonuçları genellikle, yaklaşık 350 kilometre veya üç günlük sürüşte görürsünüz.

  • Rislone Çok Amaçlı Sızıntı ve Kaçak Onarıcı filtremi tıkar mı?

Hayır, soğutma sistemi ürünümüzün aksine Rislone Çok Amaçlı Sızıntı ve Kaçak Onarıcı, sızıntıyı tıkayacak partiküller içermez ve contalardaki sızıntıları durdurmak için kimyasal olarak çalışır.