• Rislone Yakıt Enjektör Temizleyici ne işe yarar?

Sürekli kullanımla; erken ateşlemeye, güç kaybına, yanmış valflere ve aşınmış halkalara neden olan karbon birikimini azaltır. Ayrıca yakıt kaybını, duraksamayı, vuruntu sesini azaltmak için enjektörleri temizler ve performansı geri kazandırmaya yardımcı olur.

  • Rislone Yakıt Enjektör Temizleyici nasıl çalışır?

Bu ürün, yakıt depoları, enjektörler ve hatta eski araçlardaki karbüratörler dahil olmak üzere tüm yakıt sistemini temizleyen ve yağlayan benzersiz bir katkı maddesi karışımı içerir.

  • Bu ürün, yakıt sisteminin gürültüsünü nasıl azaltır?

UCL (Üst Silindir Kayganlaştırıcı) katkı maddesi; yakıt pompasını, enjektörleri ve üst silindiri yağlayarak sürtünmeyi ve aşınmayı azaltır, daha uzun ömürlü ve sessiz çalışmasını sağlar.

  • Yakıt tüketimim ne kadar artar?

Bu, aracın yaşına, kullanılan yakıtın kalitesine ve sistemin ne kadar kirli olduğuna bağlı olarak değişir. İlk uygulanan dozajda KPL'de büyük artışlar olması normal olup genellikle, ikinci dozajdan itibaren azalır. En iyi sonuçlar için depoya her yakıt dolduruşunuzda kullanın.

  • Bu ürün, Ultra Düşük Kükürtlü Dizel Yakıttaki (ULSD) kayganlaştırıcının yerini alabilir mi?

Evet, Rislone Yakıt Enjektör Temizleyici mükemmel bir kayganlaştırıcıdır ve yeniden formüle edilmiş dizel yakıtta kaybolan katkı maddelerinin yerini alır.

  • Bu ürün, oksijen sensörlerine zarar verir mi ya da katalitik konvertörü tıkar mı?

Hayır, bu ürün motorunuza, katalitik konvertörler, oksijen sensörleri veya EGR valfi dahil olmak üzere herhangi bir emisyon bileşenine zarar vermez.

  • Rislone Yakıt Enjektör Temizleyici'yi ne kadar kullanmalıyım?

Bir şişe 76 L'ye kadar benzin veya dizel yakıt kapasitesi için yeterli olacak şekilde konsantre edilmiştir. Küçük motorlarda ise her 19 L için ¼ şişe kullanın.

  • E-85 Etanol, Flex yakıtlı aracımda bu ürünü kullanabilir miyim?

Evet, Rislone Yakıt Enjektör Temizleyici, E-85 ile çalışır ve etanolün sistem üzerindeki olumsuz etkilerini azaltarak yakıt sistemini yağlar.