• Rislone Otomatik ve Manuel Şanzıman Süper Onarıcı nasıl çalışır?

Zamanla, şanzıman contaları kuruma ve büzülme eğilimi gösterir ve iç parçalar aşınır. Rislone Otomatik ve Manuel Şanzıman Süper Onarıcı, conta kaçaklarını durduran, aşırı basınç ve aşınma önleyici maddeleri, temizleme deterjanları ve performans katkı maddesi artırıcı içeren formülüyle; kaymayı durdurur, sıvı sızıntılarını kapar ve gürültüyü azaltır.

  • Rislone Otomatik ve Manuel Şanzıman Süper Onarıcı'yı ne kadar kullanmalıyım?

Bir şişe, 7.5 ila 11,5 litre sıvı kapasitesi için yeterlidir. 3.5 ila 7.4 litre sıvı kapasitesi için yarım şişe kullanın. Daha büyük sistemlerde ise her 9.5 litre için 1 şişe kullanın.

  • Rislone Otomatik ve Manuel Şanzıman Süper Onarıcı her tür şanzıman sıvısında çalışır mı?

Evet, Rislone Otomatik ve Manuel Şanzıman Süper Onarıcı, her tür ve renkte şanzıman sıvısında çalışmak üzere formüle edilmiş, ilk şanzıman katkı maddesidir.

  • Rislone Otomatik ve Manuel Şanzıman Süper Onarıcı her tür şanzımanda çalışır mı?

Evet, Normal otomatik (şasi kavisi, overdrive şanzıman, 2WD, 4WD, AWD), CVT (sürekli değişken şanzıman), DCT (çift kavramalı şanzıman), ECT (elektronik kontrollü şanzıman), manuel (çubuk vitesli şanzıman), transaks (ön/dört tekerlekten çekiş) üzerinde çalışır, kullanımı güvenli ve etkilidir.

  • Rislone Otomatik ve Manuel Şanzıman Süper Onarıcı'nın çalışmaya başlaması ne kadar sürer?

Rislone Otomatik ve Manuel Şanzıman Süper Onarıcı, aracınıza uyguladığınız ve sürmeye başladığınız dakika çalışmaya başlar. Sonuçlar, hemen veya 400 km ya da 3 gün içinde fark edilir olacaktır.

  • İlk uygulama sorunumu tamamen ortadan kaldırmazsa bir şişe daha ekleyebilir miyim?

Ciddi şekilde hasar görmüş bileşenlere sahip şanzımanlarda ikinci bir işlem gerekebilir. Bu durumda, ikinci bir şişe Rislone Otomatik ve Manuel Şanzıman Süper Onarıcı eklemeden önce, şanzıman sıvısının ve filtresinin değiştirilmesi önerilir.

  • Gerekli miktardan fazla ürün kullanırsam, daha hızlı ya da iyi çalışır mı?

Hayır, ürünümüzü önerilen doz miktarında en iyi şekilde çalışacak şekilde formüle ettik.