• Rislone Endüstriyel Hidrolik Sistem İyileştirici ve Kaçak Onarıcı, tüm normal hidrolik sıvı türleri ile çalışır mı?

Evet, Rislone Endüstriyel Hidrolik Sistem İyileştirici ve Kaçak Onarıcı, tüm petrol bazlı, mineral yağ ve sentetik sıvılarla uyumludur. Su-glikol veya fosfat ester alev geciktirici hidrolik sıvılarla kullanmayın. Fren hidroliği sistemlerinde kullanmayınız.

  • Endüstriyel Hidrolik Sistem İyileştirici ve Kaçak Onarıcı nasıl çalışır?

Bir süre sonra hidrolik contalar ve oringler kurur ve büzülür. Rislone bu contaları ve oringleri yeniden canlandırır ve tekrar yumuşak ve esnek hale getirir.

  • Endüstriyel Hidrolik Sistem İyileştirici ve Kaçak Onarıcı'dan ne kadar kullanmalıyım?

Endüstriyel Hidrolik Sistem İyileştirici ve Kaçak Onarıcı, her bir litre sıvı için 28,35 gr kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. 3.8 lt'lik bu ürün, 121 litrelik sistemler için yeterlidir.

  • İlk uygulama sızıntıyı tamamen durdurmazsa, bir doz daha ekleyebilir miyim?

Evet, durdurulması zor sızıntılar için ikinci bir ürün uygulayabilirsiniz. İkinci bir uygulamadan sonra sızıntınız hala devam ediyorsa, mekanik müdahale gerekir ve contaların değiştirilmesi gerekebilir.

  • Endüstriyel Hidrolik Sistem İyileştirici ve Kaçak Onarıcı, sızıntıları önlemeye yardımcı olması için önleyici bakım olarak kullanılabilir mi?

Evet, özellikle eski sistemlerde sadece sızıntıları önlemek için değil, aynı zamanda sistemin yağlanmasını, korunmasını ve düzgün çalışmasını sağlamak için kullanılacak harika bir üründür. Önerilen önleyici bakım dozu; sıvı kapasitesinin dörtte biri için 14,17 gramdır.

  • Ürünün sonuçları ne zaman görülmeye başlar?

Rislone Endüstriyel Hidrolik Sistem İyileştirici ve Kaçak Onarıcı'yı kullanmaya başladığınız anda çalışmaya başlar. Çoğu sızıntı, uygulama ve kullanımdan sonraki birkaç saat içinde kapatılır. Bazı sızıntıların kapanması birkaç gün kadar daha uzun sürebilir. Sistemin dışındaki eski sıvı birikimi, sızıntı durduktan sonra birkaç gün boyunca damlayabilir.

  • Hidrolik sistemim motor yağı kullanıyor, yine de Endüstriyel Hidrolik Sistem İyileştirici ve Kaçak Onarıcı kullanabilir miyim?

Evet, Endüstriyel Hidrolik Sistem İyileştirici ve Kaçak Onarıcı, motor yağı kullanan bir hidrolik sistemde mükemmel bir şekilde karışır ve çalışır.

  • Endüstriyel Hidrolik Sistem İyileştirici ve Kaçak Onarıcı, sıvı viskozitesini değiştirir mi?

Hayır, bu ürün boyalı yüzeyleri, düz hidrolik sıvıdan farklı bir şekilde etkilemeyecektir.

  • Endüstriyel Hidrolik Sistem İyileştirici ve Kaçak Onarıcı boyalı yüzeylere zarar verir mi?

Hayır, bu ürün boyalı yüzeyleri düz hidrolik sıvıdan farklı şekilde etkilemeyecektir.

  • Endüstriyel Hidrolik Sistem İyileştirici ve Kaçak Onarıcı hortumlara zarar verir mi?

Hayır, bu ürün hortumlara hiçbir şekilde zarar vermez veya etkilemez.

  • Hidrolik sıvı ile hidrolik yağ arasındaki fark nedir?

İkisi de aynı şey, sadece bir terminoloji farkı.